ДПРЧ-42

Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив записей
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 40
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    Приветствую Вас, Гость · RSS 28.04.2024, 21:03

    Главная » 2015 » Январь » 12 » Дотримання правил безпеки під час святкування Водохреща
    Дотримання правил безпеки під час святкування Водохреща
    09:57

                         

       Національна християнська традиція святкувати Водохреща передбачає масовий рух людей поблизу води. Тому необхідно обрати таке місце поблизу водойм або на їхніх берегах, яке відповідало б вимогам безпеки людей, що вже зменшує можливість виникнення надзвичайної ситуації взимку.

      Рятувальники закликають утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там, де не перевірено дно, ні в якому разі не заходити у воду в стані алкогольного сп'яніння і не допускати переохолодження. 
           Не можна купатися в тих водоймах, де не чергують представники служб порятунку і медичні працівники. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду, а при груповому купанні кількість людей, які знаходяться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб. Також заборонено купання дітей без нагляду батьків або дорослих. 
            Ні в якому разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно і обережно. Уникайте великого скупчення людей у купелі. Глядачі не повинні виходити на лід, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки. Щоб не спровокувати проломленого льоду, не можна під'їжджати до купелі на автомобілі. 
    Безпосередньо в ополонці можна перебувати всього кілька секунд - зазвичай не більше трьох - потім потрібно переодягнутися в теплий одяг і піти в тепле приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом. 
            Не рекомендується вживати перед цим алкогольні напої: думка про те, що спиртне зігріває тіло - помилкова. І саме у стані алкогольного сп'яніння збільшується ймовірність стати жертвою власної необачності. 
          Якщо побіліли щоки, ніс або вуха, достатньо розтерти їх чистою рукою до почервоніння і появи поколювання. Можна використовувати для розтирань суху вовняну тканину і розчин спирту або горілки. Не можна розтирати обморожені місця снігом, так як сніг не зігріває, а ще більше охолоджує і пошкоджує шкіру. 
          Ні в якому разі не можна поливати обморожені ділянки гарячою водою. Якщо з'явилася набряклість відмороженого місця або пухирі, то не можна робити розтирання. Потрібно покласти на відморожені місце пов'язку з товстим шаром вати і доставити постраждалого до лікарні. Людину з будь-яким видом відмороження необхідно помістити в тепле приміщення і дати їй гарячий чай або каву.

    Пам'ятайте!

        Дотримання правил безпеки під час святкування Водохреща – запорука вашого благополуччя.

                         

    Просмотров: 700 | Добавил: sgpch15 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный конструктор сайтов - uCoz